Avatar uživatele
Petr__

Která země je největším nebezpečím pro světový mír?

hlasujte v anketě

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3284 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Rusko

Totálně ožraly ruský voják v holinkách na mě v mé rodné zemi mířil nabitou zbraní. Bylo mi 17 let a nějak to ve mě zanechalo dojem. Naproti tomu žádný americký voják na mě v mé rodné zemi nikdy ničím nemířil.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KatkatkaW

Rusko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Rusko

Doplňuji:
V prvé řadě je to Rusko,pak Korea,Islámáciv­šichni kolem a USA jsou tím posledním mezi těmito třema.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

USA

Říkám USA, protože od druhé světové války rozdmýchali nejvíce válečných konfliktů.Jim nejde o mír, ale od nadvládu nad ropou.Všimni si, že na svém území nikdy neprožili válku (mimo té jejich v devatenáctém století) a neustále válčī v jiných zemích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Rusko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

USA

Doplňuji:
Kdyby jim šlo o mír, tak s tou jejich supr-čupr armádou už všechno vyhrajou. Jakto, že všude nechají rozpracovanou práci?;)
Vždyť i Jemen toho dokáže za jeden týden více než US Army za 2 roky. Ropný parchanti, jen rozprašují unipolární propagandu.

Pozn. redakce: Nebavím se o obyvatelstvu, jen o vládách, myslím si, že většině obyvatel všech států je nějaká politika jedno, mají lepší věci na práci…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

USA

Při takovéto anketě je volba jednoznačná. Stačí jen zamyslet nad tím, co a proč se děje ve světě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

KLDR

Armáda…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

USA

USA už dávno není demokratická země. Jinak se snaží zachránit dolar a tím i svoji světovou moc i za cenu světové války. Hnus.
Doplňuji:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/736653/Vys­trizek66.PNG

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Rusko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pro Jugar
Zde jsou všechny války USA. http://euserver­.parlamentnilis­ty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
Takže vidíš kdo nejvíce škodí světu.

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dobrej nesmysl.

před 3283 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Impozantní seznam. Již první bod je nesmysl. V roce 1661 USA neexistovaly. Dál už jsem raději nečetl.

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Číst to od začátku nemusíš, stačí od r. 1945.Jsem ročník 1953 a všechny jejich invaze pamatuji.NIC TAM NENÍ VYLHANÉHO.

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Ročník 1953? Tak to jsem starší a žádnou americkou invazi jsem na rozdíl od sovětské, nikdy nezažil.

před 3283 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Pokud bychom se měli pokus být objektivní, navrhuji kouknout tady http://en.wiki­pedia.org/wiki/Do­omsday_Clock , jaké události nebo okolnosti posunuly „hodiny konce světa“ ke dvanácté: od r. 2000 jsou tam jmenovány USA, Severní Korea, Írán a Rusko …

Nicméně na to se asi neptáš, termín „nebezpečí pro světový mír“ používá jen jedna strana, jak ti snadno prozradí Google …

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Nejlíp, když se zeptáš nějakých MISSek – ty často zmiňují…
😉

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

🙂…tohle tvrzení mne opravdu rozesmálo…

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek