Petr__

Která země je největším nebezpečím pro světový mír?

hlasujte v anketě

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Emefej

Rusko

Totálně ožraly ruský voják v holinkách na mě v mé rodné zemi mířil nabitou zbraní. Bylo mi 17 let a nějak to ve mě zanechalo dojem. Naproti tomu žádný americký voják na mě v mé rodné zemi nikdy ničím nemířil.

Další odpovědi
KatkatkaW

Rusko

anonym

Rusko

Doplňuji:
V prvé řadě je to Rusko,pak Korea,Islámáciv­šichni kolem a USA jsou tím posledním mezi těmito třema.

anonym

USA

Říkám USA, protože od druhé světové války rozdmýchali nejvíce válečných konfliktů.Jim nejde o mír, ale od nadvládu nad ropou.Všimni si, že na svém území nikdy neprožili válku (mimo té jejich v devatenáctém století) a neustále válčī v jiných zemích.

Lamalam

Rusko

anonym

USA

Doplňuji:
Kdyby jim šlo o mír, tak s tou jejich supr-čupr armádou už všechno vyhrajou. Jakto, že všude nechají rozpracovanou práci?;)
Vždyť i Jemen toho dokáže za jeden týden více než US Army za 2 roky. Ropný parchanti, jen rozprašují unipolární propagandu.

Pozn. redakce: Nebavím se o obyvatelstvu, jen o vládách, myslím si, že většině obyvatel všech států je nějaká politika jedno, mají lepší věci na práci…

Drap

USA

Při takovéto anketě je volba jednoznačná. Stačí jen zamyslet nad tím, co a proč se děje ve světě.

anonym

KLDR

Armáda…

mosoj

USA

USA už dávno není demokratická země. Jinak se snaží zachránit dolar a tím i svoji světovou moc i za cenu světové války. Hnus.
Doplňuji:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/736653/Vys­trizek66.PNG

Klaproth

Rusko

anonym

Pro Jugar
Zde jsou všechny války USA. http://euserver­.parlamentnilis­ty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
Takže vidíš kdo nejvíce škodí světu.

anonym

Dobrej nesmysl.

Emefej

Impozantní seznam. Již první bod je nesmysl. V roce 1661 USA neexistovaly. Dál už jsem raději nečetl.

anonym

Číst to od začátku nemusíš, stačí od r. 1945.Jsem ročník 1953 a všechny jejich invaze pamatuji.NIC TAM NENÍ VYLHANÉHO.

Emefej

Ročník 1953? Tak to jsem starší a žádnou americkou invazi jsem na rozdíl od sovětské, nikdy nezažil.

Pepa25

Pokud bychom se měli pokus být objektivní, navrhuji kouknout tady http://en.wiki­pedia.org/wiki/Do­omsday_Clock , jaké události nebo okolnosti posunuly „hodiny konce světa“ ke dvanácté: od r. 2000 jsou tam jmenovány USA, Severní Korea, Írán a Rusko …

Nicméně na to se asi neptáš, termín „nebezpečí pro světový mír“ používá jen jedna strana, jak ti snadno prozradí Google …

gecco

Nejlíp, když se zeptáš nějakých MISSek – ty často zmiňují…
😉

Funna

🙂…tohle tvrzení mne opravdu rozesmálo…