ReHu

Která založená věc vám nejvíc chyběla. Myslím „ztracená“ a znovu objevená.

Doplňuji:
Nechci otázku zamykat, ale nejvíc mě pobavil quentos. Představa ponožky v knížce mě pobavila :D.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Manželka. Zatím nehledám :D
Nemusím-http://mm1.de­nik.cz/55/eb/o­nan_denik_cla­nek_solo.jpg

Další odpovědi
quentos

založil jsem si knihu ponožkou, protože byla nejblíž. Pak mi chyběla do páru…

anonym

brýle velmi často je někam odložím a pak hledá celá rodina

ten který je

Mne chyběla povolenka na ryby včetně dalších průkazů o letošní dovolené.Doma jsem ji nemohl najít a tak jsem na dovolené chytal na černo.Vůbec mne to nebavilo,protože jsem neměl klid a neustále koukal zda nejde porybný.Po příjezdu z dovolené jsem ji doma našel.:-)

salsa verde

jednou jsem v práci schovala omylem krabici s materiálem do nepoužívané místnosti. a za nějakou dobu se to hledalo a hledalo a až jsem to zaplatila ze svého tak se to našlo… paráda.

nabubindes

asi mám smůlu, já když něco ztratím tak na vždy! nebo štěstí?

elektrikář

V jedné Švédské knihovně v knize jako záložku našli sardinku.Doufám že pro dalšího čtenáře to musel být zážitek..Mně se stalo že jsem v hotelu usnul z brýlemi, ráno je hledám, nikde nejsou. Napadlo mi že mohly spadnout mezi válendy, zalovím tam, a vytáhnul dvoje brýle. Chvíli jsem na to divně koukal.