sse

Která soudní instance zasílá účastníkům řízení vyhotovení rozsudku odvolacího soudu?

Konkrétně mi jde o případ, kdy má být rozsudek odvolacího soudu doručen do datové schránky advokáta účastníka řízení a podle infosoud.justice.cz je u odvolacího soudu už uvedeno „skončení věci“, ale na soud prvního stupně se spis ještě nevrátil. Je v tom možné hledat souvislost s tím, že rozsudek ještě nebyl doručen (do datové schránky advokáta?)

Odpovědi
JájsemRaibek

Rozsudek odvolacího soudu zasílá soud 1. stupně, který ve věci rozhodoval a vůči kterému se účastník řízení odvolal.