bobánek

Která reklama s vánoční tematikou se vám líbí?

Mě se například líbí od Vodafonu(vánoční stromečky)

Nejlepší odpověď
1popelka1

„Nene, já nemusím, já už ho vidím“, úžasná holčička, úžasná reklama… bezkonkurenční

Další odpovědi
kropitko

NÁZOR

panenka

Mě se líbí holčička s tatinkem a jak je honí prase 🙂

BEAES

Mě zaujala reklama s Bolkem na okurky Znojmia.

sfaticata

Mne se libi ta reklama s tim divocakem a s tou holcickou. Ja nemusim…ja uz ho vidim. :D To nema chybu.

Hara

též Já nemusím já už ho vidím, dříve se mi taky líbila na Colu s kamiónama le letos ne

rynek878

Koukám děvčata,že máme stejný vkus,mám ji taky rád i když jí vídám už asi třetí rok před Vánocemi,přesto se mi stále líbí.

kropitko

Reklamy fakt nemusím, ale tahle je vážně úžasná, ta se povedla,,,

kropitko

Strašně se mi líbí reklama s holčičkou, jak jsou s tatínkem pro stomek a vidí prasátko, je roztomilá, nevtírává a mohu ji vidět klidně i několikrát

annas

Stejně. Líbí se mně rovněž roztomilá holčička i tatínek, kterého hraje herec Polášek.