Která práce je ta pravá?

Mám dvě maturity,hodně zájmů,rychle se učím,umím být rozhodná,uvažuji logicky,jsem docela zručná i manuálně,jsem technický typ a k tomu hodně empatická a kumunikativní,ale vloni jsem přišla o práci a chtěla bych si najít novou,která by mě bavila a kterou bych se bez problémů uživila.Prohlížím stále nabídky práce,ale nic mě zatím neoslovilo, jak najít tu pravou práci?

Nejlepší odpověď
anonym

to je těžko radit,sepište si o co máte zájem,co nejvíc vás baví a zajímá,a z toho i možná vyplyne práce která vás uspokojí,sama musíte vědět jaký cíl a co od života očekáváte a tím se i řidte

Další odpovědi
led

Sú 2 možnosti:
1 – práca pre peniaze
2 – práca, ktorá vás baví
PS.
1+2 – táto varianta možno ani nie je ☹

ReHu

Myslím, že to chce jen hledat a zkoušet.
Já mám to štěstí, že mám práci jak manuální tak „hovorovou“. Obě mě baví, ale najít schopného spolupracovníka je velké umění. Jak na manuální práci, tak pro organizaci.
Podle tvého dotazu to asi bude oboustrané.
takže hledat, zkoušet a neodmítat předčasně bez zjištění detailů. Přece jen je nějaká zkušební doba 🙂.

Gwen

Pravá práce je ta, na kterou pracovník nemá obě ruce levé.