_Bůh_

Která politická strana podporuje zákaz cigaret a tvrdého alkoholu?

Spoustu drog jsme již zakázali. Dokonce i konopí, které má narozdíl od cigaret a tvrdého alkoholu také zdravotní benefity. Lidem nechat jen chléb a víno, co jiného si může člověk přát.

Nejlepší odpověď
Krupice

Žádná. Konopí má sice prokázané zdravotní benefity, nicméně při špatném používání může mít fatální následky. Navíc, když jsem byl v liberálních oblastech USA, smrdělo tam konopí na každém rohu, na ulici se váleli borci, kteří vám pak nabízeli trávu ke koupi. Bordel, špína, smrad. To jsou americká města vedená liberály, proč se inspirovat?

Další odpovědi
doyle.randol

Nejsem expert na ukrajinskou politickou scénu

_Bůh_

Krupice: Já byl v liberálních státech USA také, a nesmrdělo tam nic. Nedokážu si ani fyzicky představit, jak by mohla tráva smrdět na každém rohu, to by se nějak museli ti lidé domluvit, že si půjdou stoupnout na všechny rohy ulic, namísto toho, aby si hulili na gauči doma. Takže samozřejmě hloupost. V Česku taky hulí každý druhý, a cítíte to maximálně když kolem vás někdo projde.

Jinak, teda:
Cigarety/alko­hol/motorky/no­že/pistole/jeh­ly/káva/zelený čaj/voda má sice prokázané zdravotní benefity, nicméně při špatném používání může mít fatální následky.
Dá se to říct o všem, argument to bohužel ale není.

_Bůh_

doyle: To jsi dnes jeden z mála. Děkuji za reakci.

Disraeli

Protože jsi to ty? 😂😅 Proč si děkuješ?
Wow, asi 30 nových všelijakých účtů za květen… že by náhoda.