Která politická strana je vám milejší a proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
venkovan

žádná z nich

Popravdě dnes už žádná. Slibují a když jsou u koryt, tak hned dostanou sklerózu. A proto za tři a půl roku zas slibují.
Nejsmutnější je na tom ten fakt, že větší sklerotici jsou občané, protože během jednoho volebně agitačního měsíce zapomenou co jim politici provedli za hanebnosti

Další odpovědi
anonym

TOPO9

Dosud je jediná nezkompromitovaná a nejméně se odchyluje od svých programových prohlášení.
A toto vše se zřetelnou snahou o politickou korektnost.

quentos

TOPO9

naprostý souhlas s Dr. Axlem; Schwarzenberg si jako jeden z mála ještě nepokazil image.

gnosis

žádná z nich

top09? to myslite toho arcizlodeje kalouska? :) toho, jak duchodcum rozesilal slozenku na zaplaceni statniho dluhu ktery z velke casti zpusobil? :D haha. zadne volby tuhle zemi nezbavi korupce ve vlade, takze je to jedno koho volit.

dědapetr

žádná z nich

proto že za těchto politických stran je to čím dál horší a největší převlíkač kabátu za TOP 09 Kalousek je tam od počátku ve všech vládách,teď nám předkládá účet za to co prošustrovali.

hanny 2

VV

Protože ODS a TOP 09 by je nejraději zlikvidovali!

arygnoc

žádná z nich

politika je svinstvo.

když má někdo vládnout, ať to je odborník.

když jsem nemocný, taky nejdu na straníckej výbor (jakýkoliv), nýbrž k lékaři.
A maso nakupuji výhradně u řezníka, nikoliv na stranických agitkách.

atd atd atd atd

tom004

VV

Jsou to sice političtí jelimánci,ale ta úporná snaha ostatních,hlavně „koaličních“ stran o jejich politickou likvidaci,o něčem vypovídá.

jendahun

žádná z nich

Pravice je zkorumpovaná,VV jim zobe z ruky a nechá sebou orat,jenom aby ještě chvilku zůstali ve vládě,levice už není levice,ale moje zadnice.Proboha, nebylo už straníků a stran dost?Dr.Axl & quentos – nerozumím.O čem to prosím Vás mluvíte?Vy jste akademicky vzdělaní lidé?

dudu

TOPO9

Jikra

žádná z nich

Terryle

TOPO9

qwert7

ČSSD

GM

žádná z nich

filva

žádná z nich

Miloslav

žádná z nich

Mírové hnutí 2007, je mi ze všech nejmilejší, protože to je Boží strana.

anonym

Ale Schlafenberg neví vo co go!

hanny 2

Barbakane máte pravdu,také si to myslím.Mám totiž podezření,že pan hrabě přežívá na hranici Downova syndromu!

anonym

hanny2,dal bych vám paleček,ale tady to nejde !