Mili @

Která nemoc je nejrozšířenější ne světě?

Doplňuji:
Souhlas s Bobánkem!!
Ale jinak je to:
Zubní kaz je pandemická multikauzální asi nejrozšířenější choroba na světě, která postihuje tvrdé zubní tkáně. Začíná odvápněním skloviny zubu kyselinami, které vznikají zkvašováním cukrů v potravě působením kyselinotvorných organismů. V ústech jsou místa habituálně nečista, ta se samočištěním i klasickou hygienou nedají vyčistit.

Nejlepší odpověď
bobánek

Ja si myslím že nejrošířenější nemoc na světě je chamtivost závist a blboza.

Další odpovědi
skorcovaz

Mohla by to být deprese a prokrastinace.. Taky třeba hypochondrie..
Ale ve skutečnosti to asi bude diabetes.. 14.11.2010 byl světový den diabetu..

http://www.ct24­.cz/domaci/107174-svetovy-den-diabetu-pripomina-jednu-z-nejrozsirenejsich-nemoci/

hanulka11

cukrovka je

nejrozšířenější nemoci. V Česku jí trpí asi 800 tisíc lidí, na celém světě pak přes 100 milionů

přiznám,že jsem si pomohla na Wikki