autacek

Která etapa lidského života je nejvhodnější na zbohatnutí?

A v kolika letech se to tak obvykle stane? A proč se to u někoho nestane vůbec?

A jde toto ruku v ruce s kariérou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Může se to stát kdykoliv, ale poctivá práce je až ten nejkrajnější způsob. Kurvahošigutentag, nejlepší je dědictví.

Další odpovědi
Emefej

Nechutnému zbohatnutí bych se nebránil v žádné životní etapě. Čím dřív, tím lépe.

Drap

Je to několik otázek. Každá etapa lidského života je vhodná. Někomu se to podaří hned po narození, někomu těsně před smrtí, někomu během život a jak víš někomu vůbec. Někoho to nepotká díky absenci štěstí a šťastné náhody, někoho díky jeho lenosti a nebo nedostatečným schopnostem. Skutečně , kdysi to bývalo tak, že to většinou šlo ruku v ruce s kariérou. V dnešní době to už dávno neni pravda.
Důležité je umět se dobře narodit a být vychován s těmi správnými předpoklady pro zbohatnutí.

yuko

Někomu se to stane ve dvaceti, jinému v padesáti, někomu se o tom může jenom zdát. Nejlepší js zbohatnout v takovém věku, abyste si to bohatství taky stačili užít.

zjentek

Nejlepší etapou pro tohle je mládí. Roky si vyber sám, jelikož existují jak dvacetiletý starci, tak sedmdesátiletý mladíci ;)

Těch ostatních otázek, co si pokládáš, se neboj, zbohatnutí není žádnej kumšt. Prachy leží úplně všude, stačí jen řádně ohnout hřbet!

dubraro

Narození.

cechacek

Musí částečně sdědit po některém předkovi až do sedmého kolena hrabivost, psychopatické schopnosti a v tomto duchu být vychován, poté je naděje na bakalíky a spol