namesicznik

Která „cola“ dostupná v marketech vám chutná nejvíce?

Ti co se umí písemným projevem vyjádřit mohou napsat i proč :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

RC Cola

Pepsi má moc bublinek, Coca není právě nejzdravější. Coca Cola je známá svým použitím jako čistící prostředek. Takže její složení nepřispívá ke zdraví.

icurusL

Jiná

RC Cola/Pepsi jsou u mě na stejném místě, nepohrdnu ani Kofolou, ale tou normální, ty ochucené jsou blé

Arne1

Pepsi Cola

Pokud Cola, tak Pepsi. Není tolik šizené – je slazená cukrem, takže se hodí i jako lék při žaludečních problémech.
Normálně ale raději Kofolu.

GM

Coca-Cola

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.