Babsi

Která cestovní agentura nabízí nejlepší studijní pobyty v zahraničí?

Máte nějaké zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Fidel

Student Agency

Další odpovědi
Itter

Student Agency a Intact

chudst

Ja byl dvakrat pres Alfa Agency – jednou v Nemecku na 5 tydnu a jednou na 4 tydny ve Skotsku. Vse zarizene dokonale. Snad jedine, v cem jsem se trosku seknul, „studijni“ pobytem bych to moc neoznacoval – spise jazykovym. I kdyz jsme se ve skole samozrejme ucili (a ja mel ‚nadstavbu‘ – 2 hodiny denne navic), naucite se tam co do znalosti strasne malo. Ale na druhou stranu jsem tam nejel primarne za ucenim, ale za mluvenim – coz se darilo – zejmena ve skole, i mimo ni a na oba dva pobyty vzpominam hrozne rad.

vejska-us

Volba vysoke skoly je natolik dulezita, ze nejsem zastancem velkych agentur, ktere se nevenuji studentum individualne. V prinicpu jde o nasledujici: zjistit vse o studentovi, vybrat vhodne skoly, pripravit studenta na prijimacky, zaslat prihlasky a ziskat stipendium.

Zdroj: www.university-us.cz