Zulda08

Práce a studium v zahraničí, Austrálie?

Přemýšlím už delší dobu nad tím, že bych vycestovala do zahraničí za prací a studiem. Už od mala mě láká poznat opačnou zeměkouli. Což znamená, že bych jela do Austrálie. Hledám nějakou agenturu co by mi všechno zařídila, neznáte někdo nějakou?

Odpovědi
Emefej

Prokaž svou samostatnost i jazykové schopnosti a práci a studium v zahraničí si zajisti sama.

Staaafu

Hledala jsi už na internetu? :) Já můžu doporučit společnsot Kukabara.cz, kamarádka vycestovala pomocí této kanceláře na začátku tohoto roku :) vím, že ji poradili se vším, jak s penězmi, tak kde by měla hledat práci, tak i s pracovním povolením :) Podle mě je to jedna z nejlepších společností přes odcestování do Austrálie :)

MiluskaN3

Když bys chtěla odcestovat do zahraničí s nějakou takovou společností tak to musíš minimálně na rok, je to tak že?

HanaJo

já jsem se obrátila na agenturu a nelituju… zajistili mi práci, bydlení, jazykový kurz, vše okolo…takže se klidně na ně obrať 🙂

Staaafu

Podle mě máš lepší vycestovat aspoň na ten rok :) Naučíš se dobře jazyky, poznáš novou kulturu :) Opravdu bych toho využila mít takovou možnost :)

Zulda08

Ta agentura se oparvdu specializuje na Austrálii. Přemýšlím zda to studium bude stát za to, ale myslím si, že ano a poznat takové Sydney nebo tam byldet, to musí být sen.

Staaafu

MiluskoN3 podle mě to záleží čiště jen na Tobě zda vyjedeš na rok nebo na půl roku nebo na dva roky :) ale čím dýl, tak tím více se ti to oplatí :)

Zulda08

Taky mi právě rodiče říkali, ať zkusím to studium v zahraničí. Ale bojím se toho, že odjedu do cizího prostředí, proto si třeba myslím, že zrovna ta společnost Kukabara, by mohla být fajn na začátek :)

MiluskaN3

Příjde mi, že v dnešní době opravdu mladí lidé mají hrozně moc možností. To v minulosti lidé tolik možností neměli. Co znám, tak kamarádky mají děti na stážích v zahraničích nebo taky i pracovně.