Dr. Darko

Která banka je podle vás nejlepší pro lidi, kteří hodně cestují?

Odpovědi
Edison

To si musíš projít ceny služeb. Ty tu asi všechny najednou nikdo nezná. Použij nějaký ten srovnávač.

Arne1

Revolut

Pepa25

Zadání „hodně cestují“ není jasné – co to znamená z hlediska financí? Pracují s více měnami? Nebo potřebují často platit kartou? Nebo potřebují levné převody do zahraničí?

autacek

@quentos To, že neznáš mnou uvedený finanční produkt ještě není důvod k nahlašování odpovědi. Ale že mě to vůbec překvapuje. Ne nadarmo se říká, chytrému napověz, hloupého kopni.