morik5

Kryptoměny – daně

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli může někdo poradit jak danit kryptoměny? našel jsem na netu několik článků, např https://www.btcc­.cz/jak-danit-kryptomeny-v-roce-2023/ ale nejsem z toho moc moudrý – dokázal by někdo poradit? díky

Odpovědi
Pepa25

Daní se příjmy, takže vezmete příjem (z prodeje) od něj odečtete výdaj na jeho dosažení (původní kupní cenu) a rozdíl zdaníte. Pokud jen něco držíte, tak se nic nedaní.
Ten odkazovaný článek je správně – co na něm není jasné?

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com