sisinec123

Nevíte, co mohlo způsobit krvavé skvrny na kůži?

Krvavé skvrny na kůži

Zdravím, začala mě dneska svědit ruka a když jsem se podívala, tak jsem na ni měla krvavé tečky. Prostě asi krev sražená pod kůží. Google mi vyhodil atopický ekzém. Je to možné? Svědit to už přestalo

Odpovědi
Drap

Je to možné, ale málo pravděpodobné. Od čeho to je ti řekne lékař po vyšetření.

Dochy

Klasický atopický ekzém nezmizí během pár minut či hodin. Léčí se spíše dny (pokud máš štěstí) či týdny a měsíce. Dočasné – krátkodobé jsou různé „kopřivky“

ivzez

Google Vás asi nevyšetřil, přes internet to neumí nikdo.
Odpovědět by Vám mohl pouze lékař na základě vyšetření.