Avatar uživatele
ORION_

Krvácení, malé, ale nejde zastavit. Co dělat ?

Ahoj,
je mi skoro 15 let a dnes jsem si asi v 17:00 rozškrábal jeden uhrák na rameni a od té doby mi zněj teče krev. Sice je to docela hodně malí (Vždy jen kapka pak to začne stýkat), ale nejde to zastavit. Už mi to teče asi 3 hodiny Nonstop. Měl jsem na tom jednu náplast ze začátku, ta prosákla, takže už mám druhou, vetší, pro větší toky krve. Co mám dělat ? Jak to zastavit ? Mám zajít k doktorovi, jestli to nepřestane a k jakému ? – NIKDY JSEM NEMĚL PROBLÉM SE ZASTAVENÍM KRVÁCENÍ/NEMÁM ŽÁDNOU CHOROBU SPOJENOU S TÍM.
Doplňuji:
Nechám to do rána, před spaním ještě jednou vyměním náplast a jestli to ráno stále poteče tak půjdu k doktorovi. Děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zalep to a samo to přestane. Takovéto malé poranění neni nijak nebezpečné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Rozhodně k lékaři – a moc s tím neotálej (i když do rána asi nevykrvácíš).
Neustávající krvácení poukazuje na nějakou poruchu ve srážlivosti krve a nebo na to, že sis nerozškrábl drobnou cévu…
A k jakému? – obvoďáka už asi neseženeš, takže na pohotovost.
pokud vydržíš do rána, pak ke svému obvodnímu – on už tě nasměruje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jelikož Ti není ještě 15 let, řeš to s rodiči. Poradí Ti, v případě nutnosti s Tebou navštíví lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mohlo to být mateřské znaménko, kouknul ses dobře, co to drápeš? Flákni na to gázu a led, zkus vydržet do rána a když to nepřestane, tak jdi k obvodní, ta ti to zalepí líp a pošle tě asi na kožní, nebo nevim kam, neboj, sim tě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek