hippeace

Krmíte svou kočku pečivem?

Malý bráška mi v době volání oznámil že jde zalít rohlíky vodou, myslela jsem že jde nakrmit slepice, ale bylo mi sděleno že rohlík půl na půl míchá s konzervou a dáva to kočce. Sama mám kočku a o její výchově se vzdělávám hlavně na internetu a jak víme ne vždy je tam vše pravda, ale už z principu mne zarazilo že masožravou kočku krmí pečivem, navíc co jsem četla tak některá kypřící složka v jídle je pro kočky jedovatá. Krmíte svou kočku rohlíky či jiným pečivem? Myslíte že je to v pohodě a to jak zdravotně tak morálně či zákoně?

Odpovědi
mosoj

Ne.

Malvína

Rozhodně ne.

nyjono

Určitě ne.
Pouze když mi kocour občas vytáhne rohlík ze sáčku. Ten ale jen trochu okouše a vytáhne další. Takže pak mám okousaný 3 rohlíky, který nechám ztvrdnout a donesu potom sousedovi.
1 do roka dám do mlíka pár piškotů. To je vše.

miroslav.bk

NE. Kocce by se jist pecivo (obzvlaste kynute) davat nemelo!

Nerikam, ze si nase obcas ode me pri snidani neustipne, ale je to jedno-dve kousnuti. Ochutnat, ne ji to dat najist.

Kocce to neprospiva, ba primo skodi. Kynute, mouka, sul, cukr.. kocka ma jist MASO.

dubraro

Nekrmím, ani by to nechtěli. Ale měl jsem dříve kočku, která musela ochutnat všechno, co jsem jedl já. I brambory nebo chleba s máslem.

jáára

Ne, kočku bych nikdy nekrmil. Nechť žerou myši.

Kajolka

Ne :D Nekrmíne a kdybych chtěla, tak narazím, pač naše kočka by to nesnědla :D Ale napadlo mě… Jaké vitamíny kupujete kočkám?

Vercule

Ne, to by mě hlavně ani nenapadlo. My se snažíme naším zvířatům dávat kvalitní a pestrou stravu a taky vitamíny.

orestez

Z čeho se vyrábí – lisuje krmivo pro kočky?