Avatar uživatele
hippeace

Krmíte svou kočku pečivem?

Malý bráška mi v době volání oznámil že jde zalít rohlíky vodou, myslela jsem že jde nakrmit slepice, ale bylo mi sděleno že rohlík půl na půl míchá s konzervou a dáva to kočce. Sama mám kočku a o její výchově se vzdělávám hlavně na internetu a jak víme ne vždy je tam vše pravda, ale už z principu mne zarazilo že masožravou kočku krmí pečivem, navíc co jsem četla tak některá kypřící složka v jídle je pro kočky jedovatá. Krmíte svou kočku rohlíky či jiným pečivem? Myslíte že je to v pohodě a to jak zdravotně tak morálně či zákoně?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? orestez, briketka10 před 1890 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Rozhodně ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Určitě ne.
Pouze když mi kocour občas vytáhne rohlík ze sáčku. Ten ale jen trochu okouše a vytáhne další. Takže pak mám okousaný 3 rohlíky, který nechám ztvrdnout a donesu potom sousedovi.
1 do roka dám do mlíka pár piškotů. To je vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslav.bk

NE. Kocce by se jist pecivo (obzvlaste kynute) davat nemelo!

Nerikam, ze si nase obcas ode me pri snidani neustipne, ale je to jedno-dve kousnuti. Ochutnat, ne ji to dat najist.

Kocce to neprospiva, ba primo skodi. Kynute, mouka, sul, cukr.. kocka ma jist MASO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nekrmím, ani by to nechtěli. Ale měl jsem dříve kočku, která musela ochutnat všechno, co jsem jedl já. I brambory nebo chleba s máslem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ne, kočku bych nikdy nekrmil. Nechť žerou myši.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Ne :D Nekrmíne a kdybych chtěla, tak narazím, pač naše kočka by to nesnědla :D Ale napadlo mě… Jaké vitamíny kupujete kočkám?

Avatar uživatele
Vercule

Ne, to by mě hlavně ani nenapadlo. My se snažíme naším zvířatům dávat kvalitní a pestrou stravu a taky vitamíny.

Avatar uživatele
orestez

Z čeho se vyrábí – lisuje krmivo pro kočky?

před 1890 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata