Shizuka

Krátka Aktualita za 14 dní. Pomohl by mi někdo?

Ahoj mám takový problém mám mít do školy má být krátká … Neumím nic najít .. jako jo, mám toho hodně ale všechno to jsou strašně dlouhé články které se nestali před nedávnem ale spíš je to starší ale udělali o tom článek až dnes.
Sice mě to moc nezajímá ale chci najít nějakou krátkou zajímavou aktualitu max nejstarsi z predeslich 14 dnu :D Pomohl by mi někdo ? nemusíte to zepisovat nebo tak jen poradit téma nebo tak …
Doplňuji:
Carpediem: Jako :'DD věřte nebo ne ale taky jsem nad tím uvažovala :'D
Agneta: To by se na mě učitelka koukala s otevřenou pusou xD Ale je to dobrý jako :'D Originalní xD

Nejlepší odpověď
Agneta

EU se snaží o klid a příměří na Ukrajině, ale Porošenko chce mermomocí (tajně a bez rozruchu) získat východní oblasti (alespoň částečně) zpátky. Jeho problém je, že dojde-li k bojům, přebíhají okamžitě jeho vojáci i s technikou na druhou stranu a nebo hodí flintu do žita a utečou. Nikdo za něho nechce nesmyslně bojovat.
Jako krátká aktualita super:D

Další odpovědi
carpediem

Zeman a jeho slovník.

gecco

Carpediem – ale to už je taky dlouhodobá záležitost…
;-D
Doplňuji:
Sorry, to předešlé mělo jít do diskuse…

____
Shizuka → jako aktualitu můžeš použít přelomovou událost letošního podzimu – Harley Davidson v Evropě představil svůj projekt Livewire – http://www.mo­torkari.cz/clan­ky/moto-novinky/harley-davidson/harley-davidson-livewire-poprve-v-evrope-29976.html .
😉

setapouch

Opravdu je problém najít si libovolný zpravodajský server a tam „Aktuality“, „Právě se stalo“, „Nejnovější“ a podobně?

lota

A co něco takového: http://magazin­.aktualne.cz/cu­krovka-kmenove-bunky-hormon-inzulin-objev-harvard/r~85050ac2­52d911e48bf9002590604f2e­/?