Adriancze

Zamilovaný do herečky

Krásný slunečný den přeji, chtěl bych se zeptat tady profesionálů :D.

Jsem stále mladý pubertuální kluk, co se dokáže stále zamilovat do herečky.

Už nějakou dobu mám hodně v oblibě herečku Jennu Ortegu, a musím uznat že je strašně ve filmech a seriálech skvělá.

A jak jsem říkal, jak jí sleduji strašně dlouho, tak mě čím dále více nutí jí nějak kontaktovat, nebo nějak jí osobně potkat.

Ale jsem docela hloupý, a nevím vlastně jak toto všechno udělat. Je tu prosím vás někdo, kdo by poradil?

Děkuji moc

Nejlepší odpověď
Disraeli

Zjentek bude vědět. Na tomto poli mu není rovno. Je to čistý profesionál. ;)

Další odpovědi
marci1

Gratuluji! Něco podobného asi zažívala většina z nás. Užívej si to, sleduj její filmy, fotografie. Třeba potkáš dívku, která jí bude podobná, zamiluješ se a i ona se zamiluje do tebe.
😄

hana Jenny

I think she's a famous actress so it's hard to contact, but good luck stumble guys

Run 3

The issues are outlined in great depth, and everything is quite transparent and honest. There is no question that having the information is advantageous. Is my website incredibly lucrative in terms of sales? Please look at the following: five nights at freddy's

alexreynolds

Dostávám nápady od lidí, kteří tvoří nové věci. Jak skvělé je vidět, jak vzniká něco nového! quordle