michalds

Krámy jsou všemocné. Ano?

Pokud dostane ženská krámy(rozuměj menstruaci) je náladová, protivná jak noc. Vynucuje si na partnerovy kdovíco, dokáže si to doslova vybrečet, používá i ženské zbraně.
Souhlas?

......no jasně že jo.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je to značně individuální. Znám baby, na kterých to nepoznáš ani náhodou, jiné bys už nejraději zastřelil pár dní PŘED tím. Většina je někde mezi tím. Je to jako s bolestí – jeden se po ráně jen podrbe nebo zanadává, druhý se hroutí do bezvědomí. Asi tak nějak.

Další odpovědi
elkon

To jsou jen kecy někoho, kdo viděl ženu z ponorky a ještě byla kalná voda. Až budeš se ženou žít, pak vše poznáš a pochopíš souvislosti. Už jen ten titulek hovoří za vše.

Kepler

Promiň,ale nesouhlasím. Je to rozšířený předsudek, ale většinou menstruace nemá souvislost s hysterickým chováním. No, možná je baba rozmrzelá v souvislosti s osobním hygienickým komfortem, tomu bych věřil.

Drap

Nesouhlas

hapiky

Jen postřeh: Od kdy je noc protivná? Proč by měli být krámy všemocné. Stačí se jen držet dál!