Krádež navigační jednotky Škoda Superb (nový), dá se nějak efektivně bránit, aniž bych si koupil obyčejné rádio?

Dobrý den, mám takový problém. Již po třetí mi byla ukradena navigační jednotka z vozu Škoda Superb(nový)a zajímalo by mě, jestli je nějaká efektivní obrana, aby nebyla znovu odcizena?
Doplňuji:
ještě bych doplnil, že garážové stání není možné v místě bydliště

Nejlepší odpověď
kropitko

Obyčejné rádio si kupovat nemusíte, postačí, když si koupíte radio s navigací s odnímatelným panelem. Pak má zloděj smůlu.

Třeba takové,,
http://www.au­diocom.cz/auto­radia/autoradia-jvc/autoradio-jvc-kw-avx730-odnimatelny-panel--537cz

Další odpovědi
tuCZek

Auto se zabudovanou jednotkou,ale i tak jsou schopni to ukrást,nebo alespoň zničit.
Každopádně,staré přísloví platí všude. „Co oči nevidí,to srdce nebolí“. Vše schovat a auto do garáže :)

ReHu

Obávám se, že v čechách je efektivní obrana pouze v odnímatelném panelu.
Navíc, pokud se toto stalo opakovaně, zloději již vědí, kam mají přijít.
Bohužel.

mojitek

zabudovanou navigaci nijak neuchráníte.Znám lidi co musí dokupovat každý 2 měsíce..
Jedině koupit s odnímatelným panelem nebo klasickou připevňovací-ty vyjdou mnoherm levněji než zabudované a rádio mají taky.