mj81

Krádež fotek z internetu a jejich komerční užití

Mám internetové stránky, na nichž zveřejňuji mimo jiné fotografie. Před časem jsem zjistil, že firma http://project23.cz část mých fotek ukradla a použila je na webu, který vytvořila pro jednoho ze svých klientů (shodou okolností mého bývalého zaměstnavatele, s nímž jsem se rozešel v roce 2007 ne právě v nejlepším). Jak toto řešit?

Nejlepší odpověď
ReHu

Asi bych šla za dobrým právníkem.

Další odpovědi
tom004

S právníkem jednoznačně souhlasím a ještě bych doporučil, chránit si vystavené fotografie tzv. vodoznaken.Pro­grámek na vkládání vodoznaků se dá najít např. na stahuj.cz

RomanP

já ke všem svým fotkám, které mám na stránkách dávám copyright na své jméno tak aby případné stažení fotky nešlo tomu dotyčnému jakkoli upravit.