Dados

Kozáček-ruský tanec

Zdravím, chěl bych se naučit Kozáčka v čupu. Nevíte jak se to naučit ? Předem díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
mosoj

Zkoušet to do blba.

Další odpovědi
Damiana

Není to snadná záležitost. Budeš muset mít vytrénované hlavně stehenní svaly, protože ty dostanou zabrat nejvíc. Doporučuji ti nejprve výdrž v dřepech – množství. Pak zkoušet dřepy s výskokem. Nakonec stabilizovat rovnováhu záklonem na zemi (opřeš se rukama) s výkopy. Při kozáčkovi je důležité hlavně to, abys' – při snížení se dolů – nepřepadl dozadu. Lze to trénovat právě těmi dřepy s výskoky s přenášením váhy na levou a pravou stranu. Držím palce, je to sice dost efektní, ale budou tě fakt hodně bolet stehna.:-)

anonym

kluci se to u nás učili mezi dvěma židlemi, přidržovali se za ně

pl4toon

Vysaj tak litr vodky a půjde to samo :P

Janeexistuji

A já co se to naučil přes YouTube tutorial