Spiritus

Kouřové líčení očí?

Modro-stříbrné..pot­řebovala bych návod..:)

Nejlepší odpověď
Kortan

Jsem vizážista, a nejjednoduší je si udělat černé kolečko (o velikosti koruny) tužkou na oči na dlaň, a promíchat s kapkou hutnějšího make upu, vzniklou pastu která má šedozelenou barvu naneseme na vnější koutek vrchního víčka a do ztracena rozetřeme aby oko získalo mandlový tvar, díky tomu že je to mazlavé dá se s tvarem pracovat v podstatě do dokonalosti, Nakonec si vezmeme šedý stín, a jen zvírazníme nejtmavší místo na vrchním víčku a do dvou třetin uděláme linku ve vrchních a spodních řasách. Dále k upravě používáme jen stín, má to dvě výhody, vyvarujeme se přechodů, nežádoucí modré barvy…(která vzniká použitím černé a bílé perletě.....)a taky díky „pastě“ stíny dokonale drží, můžete se spolehnout celý večer. Jen doplním že z dlaně naberete peřinkou ukazováčku „pastu“ a uděláme tečku na vrchní víčko, vnější koutek a roztíráme do ztracena směrem k vnitřnímu, čím je make up tekutější tím se manipuluje hůř. Nakonec vezmeme světlý stín a naneseme světlou barvu pod obočí a do vnitřního koutku,světlý stín zpracujeme směrem k vnějšímu koutku. Kouřové oči mají kouzlo díky tomu že jsou jakobyzakouřené a bez tvrdých hran. Takže stínovat a stínovat vnímat kdy oko vypadá větší a přirozeně…Mějte se, a snad to ještě bude aktuální:)

Další odpovědi
hanulka11

http://www.go­ogle.cz/images?q=Kou­%C5%99ov%C3%A9+l%C3%AD%C­4%8Den%C3%AD+o%C4%8D%C3%­AD&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&oe=UTF-8&rlz=1I7ADRA_cs&re­dir_esc=&um=1&i­e=UTF-8&source=univ&e­i=6bIcTd7lMY2v8QO2r-i_BQ&sa=X&oi=i­mage_result_grou­p&ct=title&res­num=1&ved=0CCoQ­sAQwAA&biw=1007&b­ih=578

anonym

Ať jste na večírku jednou z nej…

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=9O­yyLF8iPOQ