Avatar uživatele
anonym

Jaká barva stínů nebo tužky se hodí k hnědým očím?

Mám hnědé oči a hnědé vlasy, širší rty.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4678 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Zkusila bych určitě zlaté (popř. bronzové, ‚měděné‘,..) stíny, nebo odstín žlutých barev, krásně to rozzáří oči. Na běžné nošení bych použila spíše lehké zelené linky. Každopádně nevypadají špatně ani třpytivé odstíny všech barev. Pokud nejsi úplně bledá, tak je krásnou barvou i třpytivá červená. A u barvy tužky na oči určitě záleží, jestli se oblíkáš do tmava, nebo světle. V tmavém případě nic nezkazíš černou barvou, v případě kombinace světlé bych volila spíše odstíny tmavě hnědé. U rtů.. Nemůžu přesně říci. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Tak já mám také hnědé oči a hnědé vlasy, pleť mám docela světlou (nesnáším opalování =D), černé linky na tmavých očích vypadají hodně dobře, stíny bych použila v podstatě všechny krom růžové a bílé. K brunetkám se vždycky hodila zelená barva, tak bych volila nějaké hnědozelené stíny, popř. nějaké kouřové líčení – ale k tomu nedávat rtěnku. Buď zvýraznit oči nebo rty. S obojím bys vypadala jako lehčí děva =).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Záleží také na typu kůže, ale vlasy a oči mám shodné. V 17 jsem nosila modré stíny a růžovou rtěnku, teď volím obojí do barev zlatavých, hnědých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimcaKupkova

Já si myslím že černou tužkou nic nezkazíte a stíny podle toho kolik vám je let kdyby jste byla mladší volila bych světlejší barvy a postupem času bych volila zas ty tmavší barvy a hnědé vlasy k nim se hodí snad všechno

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek