Jaká barva stínů nebo tužky se hodí k hnědým očím?

Mám hnědé oči a hnědé vlasy, širší rty.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Zkusila bych určitě zlaté (popř. bronzové, ‚měděné‘,..) stíny, nebo odstín žlutých barev, krásně to rozzáří oči. Na běžné nošení bych použila spíše lehké zelené linky. Každopádně nevypadají špatně ani třpytivé odstíny všech barev. Pokud nejsi úplně bledá, tak je krásnou barvou i třpytivá červená. A u barvy tužky na oči určitě záleží, jestli se oblíkáš do tmava, nebo světle. V tmavém případě nic nezkazíš černou barvou, v případě kombinace světlé bych volila spíše odstíny tmavě hnědé. U rtů.. Nemůžu přesně říci. :)

Další odpovědi
Berušinka

Tak já mám také hnědé oči a hnědé vlasy, pleť mám docela světlou (nesnáším opalování =D), černé linky na tmavých očích vypadají hodně dobře, stíny bych použila v podstatě všechny krom růžové a bílé. K brunetkám se vždycky hodila zelená barva, tak bych volila nějaké hnědozelené stíny, popř. nějaké kouřové líčení – ale k tomu nedávat rtěnku. Buď zvýraznit oči nebo rty. S obojím bys vypadala jako lehčí děva =).

Deli

Záleží také na typu kůže, ale vlasy a oči mám shodné. V 17 jsem nosila modré stíny a růžovou rtěnku, teď volím obojí do barev zlatavých, hnědých.

SimcaKupkova

Já si myslím že černou tužkou nic nezkazíte a stíny podle toho kolik vám je let kdyby jste byla mladší volila bych světlejší barvy a postupem času bych volila zas ty tmavší barvy a hnědé vlasy k nim se hodí snad všechno