Avatar uživatele
SajmonModer

Kouříte nebo kouřili jste někdy trávu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4795 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bublinnka

Ano

A co ty?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Ano

Jednou jedinkrát jsem si potáhla a měla jsem pocit, že mi shoří plíce. Od té doby už nikdy a netáhne mě to. Mám moc ráda sebe i svý dýchání. Když už se občas zmimonit, tak flaškou. Nebo vodní dýmka, výjimečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano

Jo kouřil a nad nikým se nepovyšuj frajírku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sejtanka

Ano

a jak mi bylo špatně o tom se raděj nebudu zmiňovat..:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ano

Kdysi kdysi dávno,snad ještě v pravěku,ale bylo mi divně,motala se mi hlava a vůbec těch pocitů co všechno se mi hýbe jakoby mimo tělo bylo nějak moc.Radši už nezkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ne

nikdy a zkoušet nechci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Ano

Člověk má vyzkoušet všechno.Ale bylo to jen ze zvědavosti.Za mého mládí ještě nebyla tak lehce k sehnání a teť na „starší kolena“ znám jiné možnosti jak si zpříjemnit život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Ano

Ano kouřila jsem trávu asi čtyři roky, jednou jsme se s partou zhulily tak, že jsem z toho zkolabovala, polil mě studený pot, a buchla jsem sebou u prostřed silnice. Bylo to v zimě a měli se mnou co dělat aby mě vzpamatovaly, pamatuji si jen jak na mě mluvily, nebo spíš řvaly, ale já jsem nemohla nic dělat, byla jsem jako mimo tělo.. Byl to zvláštní pocit.. Pak se mi udělalo astma a to byl konec našich večírků, kouřila jsem ještě asi deset let cigarety, ale když jsem přišla do jiného stavu tak jsem ze dne na den přestala. A hle světe div se astma mi zmizelo, mám už čtyři roky klid..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Ano

Jako mlaďák tak 10let zpátky, naposled co pamatuju jsme tenkrát večer dali 10jointů a dvakrát fajfku, ale dělalo se mi potom špatně, takže mně to nechutná a dnes už to nemůžu ani cejtit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne

… ani nic jiného. Hulit mě neláká, stačí, když to musím všude jenom čuchat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Ano

Sem tam si zahulím když je dobrá společnost,ale už fakt málo a zjistil jsem že mi mozek zase začal fungovat :) Ještě nedávno jsem hulil … furt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Ano

Ano. Jeden čas docela hodně a připadá mi, že ten čas někam zmizel… Ale naučilo mě to dívat se na věci bez předsudků a pojmenovávat leccos pravám jménem – nelhat sám sobě. Teď už mě to nebaví…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SajmonModer

Já ještě ne.

před 4795 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bublinnka

„Ještě“ ne. Ale chystáš se asi že?

před 4795 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SajmonModer

Možná 🙂

před 4795 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek