Rokio

Kouříte cigarety, nebo raději preferujete zdravý životní styl?

Kouříte cigára, nebo je nekouříte a raději žijete zdravě?

Nejlepší odpověď
Kepler

jiná odpověď

Preferuji obojí. Jak známo, uzené dýl vydrží.

Další odpovědi
Mc Merkurion

kouřím cigarety

… raději preferuji, když kouří dámy …

Drap

kouřím cigarety

,,,,

Emefej

jiná odpověď

Kouřím cigarety, ale v ostatních ohledech se snažím žít zdravě (nepřepínám se, nerozčiluji se, relaxuji, chodím na dlouhé procházky, piji pouze kvalitní alkohol apod.).

Justin1

raději preferuji zdravý životní styl

Jsem odpůrcem kouření a zastáncem názoru, že zdraví není něco, co je vhodné obětovat ve prospěch chvilkových požitků.

marci1

jiná odpověď

Nekouřím. Existuje přece spousta jiných krásných „neřestí“. 🙂

jirka F

jiná odpověď

Kouřím jen v nouzi kouřil jsem v psychiatrické léčebně na uklidnění.

martin319

raději preferuji zdravý životní styl