e1232851@trb

Koupit auto z bazaru, nebo nové?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Ušel ventil

NOVÉ

To bude asi záležet na financích, i když i nové jde koupit bez financí.

Arne1

BAZAR

hapiky

NOVÉ

Pro začátečníka určitě z bazaru, taktéž bych poradil nepříteli. Pro sebe bych si bez váhání koupil nové.

Jakub Tlapal

Koupit fungl nové auto je naprostý nesmysl. Cena přehnaně vysoká a jakmile auto koupíš, tak rázem ztratí na ceně, takže až ho budeš chtít prodat, tak jenom proděláš. Já kupuju auta jedině z bazaru . Vím, jak se ceny pohybují, posoudím stav a koupím jen takové, které se mi vyplatí, abych na něm později neprodělal.