Kamionacka09

Mate auto z bazaru?

A jak jste s nim spokojeni?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Máme už 5 let a opravdu nebyl žádný problém, jem jsme kupovali gumy …šlape dobře

Další odpovědi
Deli

Před třemi lety jsme koupili auto, které se po půlroce rozsypalo tak, že opravy nás vyšly na 40 tis a následný prodej opraveného nás připravil o dalších 90 tis., neboť auto během roku kleslo na ceně a prodejem vždy proděláte. Autu jsme už však nevěřili.
Následně jsme si přivezli z bazaru oktávku, kterou už máme dva roky, jsme s ní spokojeni, není poruchová, vyžaduje jen běžné údržby a výměny.
Je to o štěstí. A také bych už nikdy neudělala to, že bych koupené auto nenechala okamžitě prohlédnout. Většina bazarů má ve smlouvě možnost odstoupení od smlouvy a vrácení auta do 7 dnů. Kdybych to byla udělala s prvním vozem, asi bych si ušetřila nervy a peníze.

honza19hk

ano a problémy nemám.Mám T 813 8×8 r.v. 1980 z vojenského bazaru Roudnice.
Je sice po celkové generálce ale maká.Těch 100 tun v závěsu na které je stavěná pořád utáhne.Jen ta spotřeba je trošku vyšší.Po silnici 60litrů.A není to ideální auto do města a už vůbec ne na nákupy.Osobák nemám,jezdím tatrou.Aspoň je sranda.

Krom toho mám více ojeté vojenské techniky a stěžovat si nemůžu,když se o to starám.(např OT64 skot,BVP2, VT-55, VT-34, AV30, V3S valník, uaz, atd…)

michael69

Kupovali a zatím OK.Ale to jen proto,že jsme s sebou měli známého co opravuje celý život auťáky.Prošli jsme toho hodně než jsme se dopátrali ke slušnému vozu.Když jsme ho poslouchali,bylo neskutečné co jsou schopní v autobazarech nabíze a ještě se na Vás mile usmívat!Máme spíše špatné zkušenosti s prodejci v autobazarech­.Dejte si veliký pozor na to co podepisujete a k výběru auta si rozhodně vezměte nějakého servisáka,který denně opravuje auta. Prodejci v autobazarech Vám naslibují kde co,chovají se vůči Vám podřízeně a plácají a lžou.Jakmile však auto koupíte nechtějí s reklamacemi nic mít.A svádí to na běžné opotřebení.Zásadně nedoporučuji bazar Trotina a Prachárna (HK).V Prachárně mi při reklamaci jednoho auta prodejce do telefonu řekl,že mi negarantoval,že auto bude pojízdné. (!?) Ti hoši tam jsou jako na dětském táboře.Žvaní tak ,až se do toho zamotávají.Je veliký rozdíl v tom zda prodávaný automobil je ve vlastnictví autobazaru či prodej autobazar jen zprostředková­vá.Pokud je ve ve vlastnictví autobazaru,lépe se řeší reklamace. Kolem aut,jak v servisech tak u prodejců a hlavně v autobazarech jsou většinou podvodníčci a ojeb…či zákazníků.Dejte si majzla a nenechte se obalamutit seriózním vystupováním prodejce.Je to jen maska.Důležité je co Vám řekne nějaký ten servisák přes auta,kterého budete mít s sebou.Prodejce nemusíte vůbec poslouchat,pro­tože,jak jsem zjistil,o tom konkrétním autě ví kulové. A nebo si kupte nové s menším vybavením,oby­čejnější.Z ba­zaru je to loterie,kde jste Vy ten kdo prohraje většinou.

cukrar

Ano, bazar z Olomouce, Ano jsem spokojen
vybíral jsem dlouho…

Jana5678

Dobrý den, já mám auto z bazaru a jsem s ním opravdu spokojená. Nedávno jsem našla autobazar, kde měli auto přímo pro mě. Auto bylo ve skvělém technickém stavu a za velmi příznivou cenu. Sedí se v něm pohodlně a věřím, že mi bude sloužit dlouhá léta, což je pro nejdůležitější.