SajmonModer

Koupili jste si někdo DVD SAW 3D za 199 Kč s dvěmi 3D brýlemi?

Co říkáte na ty brýle? Co říkáte na 3D? Mě se moc jako 3D nezdálo ,–)

Nejlepší odpověď
fablen

Sajmone já mám originálku s brýlemi 🙂
Koukala jsem se na to 3D brýlemi z Reflexu, ale celkově mě sledování hororu ve 3D příliš nenadchlo. Ta krev nebyla vůbec červená a brýle jsem proto chvílemi nadzvedla, zda je to skutečně krev 🙂. Bylo to jako černobílý film.

Další odpovědi
Rocker

A co jsi čekal za 199 kč?:-)

anonym

na skutečné 3D si musíte zajít do kina tam na to používají vyspělejší technologii (polarizační filtry na brýlích) … to horší, až nepoužitelné 3D poznáte podle barevných brýlí 🙂 (anaglyph)