Mravenec

Koupili byste si tuto moderní batoh/tašku s logem McDonalds’? (999 Kč) Přijde vám to ujeté, nebo moderní?

Nejlepší odpověď
elkon

To bych nenosil ani kdybych ji dostal zdarma. Ani bych to nikomu nedal a hodil bych ji do popelnice.

Další odpovědi
cappuccino

To si muze koupit jenom nejaky pubertak

ten který je

Dnes je moderní i polštář se Zelenským.
https://www.tmbk­.cz/obchod/pol­star-volodymyr/

Drap

Kdo ti nakukal, že něco takového je moderní? Určitě bych nekoupil ani nenosil. Pokud potřebuji nějakou tašku, nebo batoh, vyrobím si sám.

Filip84

Ujeté to není, kdyby to bylo ujeté, je vysoce pravděpodobné, že se mi to bude líbit. Je to trapné, nelíbí se mi to.

Jo, že to nosí „cellebrity“, tomu věřím. I tomu, že to je moderní. Ať nosí, každému, co jeho jest! 🙂

Vendygross

Nevím co s tím že všichni mají za problém. Ale mně se třeba líbí

Mravenec

Drap – je to napsaný v textu u obrázku, který jsem ořízl. Nosí to totiž celebrity VIP. 😁

Drap

Nesmíš věřit všemu, co píší pomatení novináři bez šperky soudnosti. Normální člověk by to nenosil.

Mravenec

Ten který je – to je mazec!!!