Jack 12323

Koupili by jste si Nintendo switch lite?

Nejlepší odpověď
Edison

Ne. Jdi raději ven.

Další odpovědi
aliendrone

Poslední konzoli co jsem koupil byla PS3 a těžce mne zklamala (na rozdíl od dvojky). Stejně jsem ji měl jen ze „společenských“ důvodů, na opravdové hraní je PC. Tohle kupovat v době, kdy si celkem srovnatelně zahraješ i na mobilu mi přijde jako vyložené mrhání penězi. Kup si LEPŠÍ (výkonnější) mobil s Androidem. ;)

elkon

Hlouposti nekupuji.

nyjono

Ne. Znám mnohem lepší zábavu.

Finder

Já bych si to určitě nekoupil a tobě bych doporučil raději koupit pravidla českého pravopisu.