Molva

Na koho se obrátit ohledně koupě vody do bazénu?

Chceme si koupit bazén (hrnec s nafukovacím límcem) o objemu 14kubíků a nemáme možnost napustit jej z řádu. Ze studny by to bylo na měsíc, a tak hledám jiné řešení.
Nevíte, co by stálo přivezení pitné vody? A kde se na koho obrátit?
Předem děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Obrať se na technické služby, případně na vodárenskou společnost. U nás v obci podobné věci dělají po domluvě i hasiči.

Další odpovědi
anonym

Na místní ´vodovody a kanalizace´, zemědělský podnik, hasiče – prostě na někoho, kdo má k dispozici cisternu, dostatečný zdroj vody – a hlavně je blízko…
Čím bude větší vzdálenost, tím víc se při placení ´prohneš´…
😉

Dane

Sousede mají tenhle typ bazénu a dovoz vody do bazénu je vychází přibližně na dva tisíce. Tuším, že jim to dodávají právě vodovody a kanalizace.

anonym

Vy chcete z bazénu pít?