Posspi

Koukáte na české YouTubery (tvůrce)? Jaký obsah vyhledáváte?

Zdravím vás. Zajímá mě, jestli koukáte na české youtubery (tvůrce), případně jaký obsah na největším videoportále světa využíváte? Co vás nejvíce baví, k čemu byste se rádi vrátili?

Mám totiž takovou vizi, která by se týkala čistě hudby. Chtěl bych natáčet videa o jednotlivých hudebních producentech, jejich životě, kariéře a podobně, přičemž časem chci obsah posunout i do jiných žánrů (nejenom elektronické hudby) a točit o hudebních festivalech, akcích a tak dále.. zkrátka plánů je spousta a vize veliká.

Zajímá mě, zda-li byste na něco takového ocenili koukat, jestli by vás bavilo třeba 6 – 8 minutové shrnutí života Billie Eilish, Martina Garrixe, Alana Walkera a podobně? Chtěli byste se dozvědět, jaké akce se pořádají po celém světě a jak to v hudební branži probíhá? Doufám, že se koncept chytne, neboť si dám s editem opravdu záležet. Předem díky za veškeré připomínky, rady, tipy a doporučení.

*Paradoxně jsem nic takového neviděl ani na zahraničním YT.. čili originalita je na místě.

Odpovědi
anonym

Pokud by byla videa kvalitní, koukal/a bych pravidelně

Cuciet92

Pokud by byla videa kvalitní, koukal/a bych pravidelně

Emefej

Ty opravdu chceš natáčet se zahraničními interprety? Tak to přeju hodně zdaru!