venkovan

Koukám teď na The Pacifik. Je to volné pokračování Bratrstva neohrožených.

Jak hodnotíte takové to seriály které vycházejí třeba z deníčků vojáků, civilistů apod.?

Odpovědi
poa.li

Rozhodně mi přijdou zajímavější, než třeba různé telenovely a tak.. Autentický vhled je vždy méně zavádějící…

SajmonModer

Taky jsem na to jednu dobu koukal, ale nemá to už takový koule jako Bratrstvo!

SajmonModer

Taky jsem na to díval, ale už to nemá takový koule jako Bratrstvo!