Lucimia

Koukal někdo na pořad – Otázky Václava Moravce?

Pokud ano, jak Vám přišlo že Nečas a Paroubek odpovídali? Myslíte, že třeba lhali? A také by mě zajímalo, jestli se dá opravdu na internetu zjistit, kdo zadlužil ČR.

Nejlepší odpověď
standa

Lhali ? Nepochybně oba dva sdělovali účelově připravené odpovědi…

A politologická odpověď na otázku KDO více či méně zadlužil tuto republiku by byla nejspíš nad rámec formátu tohoto serveru, takže se do ní nebudu pouštět.

Ale já bych využil této příležitosti a obracím se na pravicové voliče, kteří z různých důvodů nehodlají volit ODS, s prosbou, aby zvážili své rozhodnutí a stejně jako já se zamysleli, zda svým rozhodnutím nevolit ODS, prospějete české pravici.

Přiznám se, že už dlouhé týdny bojuji s myšlenkou, že tentokrát už ODS ne (a s argumenty proč ne by mi určitě pomohlo řada z vás a nejen ti levicově smýšlející).

Ale pak jsem si s chladnou hlavou uvědomil ty jednoduché matematické počty, které jsou zjednodušeně o tom, že každý hlas, který se od ODS přesune např. k TOP09 je do jisté míry (díky způsobu přepočítávání hlasů na mandáty) částečně hlasem pro Paroubka.

Takže to prosím zvažte…, díky !

Další odpovědi
anonym

Jen tak z rychlíku,za a) se dal průběh a charakter diskuse odhadnout,to není nic těžkého, vzhledem k osobnosti Věčně Se Lesknoucího b) běžel dokument o p.Hrušínském.
Pak asi 1O minut. ON nezklamal,stále kvoká,stále kvoká. Co se zadlužení týče – je jasné,že jen málokdy je něco černé a bílé.
Kradla,krade,sna­žiti se krásti bude většina z námi zvolené elity národa.

Doplňuji:
A jestli se nestane zázrak – zítra a v sobotu,tak jsme v hajzlu.

HOMER

Určitě se to dá zjistit,někde jsem viďel graf státního rozpočtu v 3D verzi,pokusím se to najít…
Tak už to mám,tady to je:
http://domaci­.ihned.cz/c1-39397830-animace-rozpocet-2010-podivejte-se-kdo-kolik-dostane-a-kdo-nadelal-nejvetsi-dluhy
…v animaci klikni na „jámu“ státní dluh.
Doplňuji:
…Jak vidíte,Topolánek i Paroubek si mohou „podat ruce“ ale zdaleka nemají na Fishera

HOMER

A proč si,Stando,myslíš,že je Paroubek horší než Topolánek..Je jisté,že pokud se z jednoho z nich nestane diktátor,tak jsou a budou stejní.

kazisvět

nemyslím, že je jeden z nich jen černý a druhý jen bílý. Ale jsem si jist, že Paroubek má daleko větší korupční potenciál. Naučil se to kšeftíky v RAJi, pokračoval na pražském magistrátu a ani ve vládě nebyl žádný svatoušek. Opravdu si myslíte, že je náhoda, když „zázračně“ vydělala na prodeji dříve společných pozemků jeho bývalá manželka a že nynější manželka i Paroubkův syn vydělávají podle Paroubka více než on? Může to být skupina obrovských náhod, ale spíše jde o legalizaci černých peněz – úplatků, které Paroubek za dobu působení v politice získal. Takového politika nechci, i kdyby byl jeho program jasně nejlepší.

standa

Topolánek? Kdo to je? 🙂

HOMER

:D hehe..vtipné,o­pravdu mne to rozesmálo..Ale můžete si místo Topolánka dosadit kohokoli jiného,smysl rovnice zůstane zachován :D

kropitko

jezeďák

Wareg

S tím Fischerem s Vámi nemohu souhlasit. Pokud se podíváte, tak Fischerová vláda ten dluh pouze prohloubila, ale zdaleka ne tak, jako to udělala ČSSD 2002 – 2006. Fischerova vláda neměla dostatek času na to, aby dokázala trend zadlužování otočit. Podle mě to byla jediná polistopadová vláda, která to jakž takž myslela s touto republikou dobře.

anonym

Někdo se vyjádřil v tom smyslu,že ze zoufalství bude asi volit čerešně.Komentovat to nemá smysl.Ale třeba zoufalci pomůže symbolické přirovnání- třešně jsou jediné ovoce,ze kterého se,když jsou naplněny podmínky
můžeme posrat všichni.Dá se i zemřít.Každý snad varoval nějaké dítě,že se na třešně nesmí napít.Omluva za výraz,ale je to terminus technicus.
ČSSD,v čele s Vůdcem, věčně nechutně zpoceným
(on mi už vadí i fyzicky,štítím se- o verbálních projevech nemluvě) jsou normální kolaboranti,ti,hl. ON jsou ochotni spřáhnout se s kýmkoli,aby.Jdu k volbám po druhé – od té pseudorevoluce,jsem už téměř rozhodnutý-kníže.