adelka 13

Kouká někdo na nickelodeon?Mám pár otázek.

Já koukám na nickelodeon a právě řekli a to cituji:,,Koukejte se na poslední díly tohoto seriálu".Nechápu to.Znamená to snad,že ten seriál už nebudou nikdy vysílat?Je to jeden z mých oblíbených seriálů který není zrovna dostupný,a má skončit?Kdo o tom něco dobrého ví napište prosím.Předem dě­kuju

Odpovědi
Drap

Jiné

ano, jiné

Čůrka

Neboj,jenom to nebudou nějaký čas vysílat aby měli víc času na nové díly.

tak ktřeba bysleli poslední díly co sou zatim natočeny nebo přeloženy do češtiny