Kopírování odkazů

poslední dobou se na odpovědích rozmohly okopírované odkazy,je to fajn,i mě se to líbí,ale na druhou stranu proč se kopíruje odkaz celý,když je například otázka třeba na jméno herce,tak se tam zkopíruje nejen jméno,ale i celý jeho životopis na který se už nikdo neptal,a vznikne tak dlouhá odpověd že to pak i tázajícího odradí číst,nemluvě o tom když se takové odpovědi na jednu otázku sejdou tři,tak to už je pak pomalu čtení na celé odpoledne,i já sice kopíruji,ale snažím se dát jen informace na otázku na kterou se tazatel ptá,kdybych skopírovala celý odkaz,přišlo by mi to že jsem si stím nedala žádnou práci,že jsem se ani nesnažila,jen něco našla a rychle vložila,vím že mě ted za to ukamenujete,ale nedá mi to a musela jsem se o tom zmínit

Nejlepší odpověď
BEAES

Tak to mě také štve, málo kdo odpoví konkrétně na otázku, kolikrát nikdo a jen zkopírují nějaké články, co mě třeba nezajímají. Já osobně se snažím ze článku okopírovat jen konkrétní odstavec k dané věci.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, je to pravda, taky to kopíruji, protože dát jen odkaz na stránku mi přijde málo.
Polepším se tedy a budu vybírat jen stručnou odpověď.

terry

Taky jsem si už všimla.
Ráda bych někdy odpopvěď na A a dostanu odpověď B.
Takže teoreticky 0.

Děda Louda

Taky nás učili odpovídat na dotaz, nikoli na omáčku bez souvislosti, navíc z cizí hlavy (zdroje).
Doplňuji:
Jestliže tazatel požaduje bližší informaci, upřesnění, souvislosti a pod., není problém položit další, již upřesněnou otázku.

panenka

Já to například skopíruji celé,protože se o té osobě když se například na někoho ptáte můžete dozvědět více informací