Konstrukce mobilniho telefonu

Jaká je nejvhodnější konstrukce mobilu pro mně?Jsem nenáročný uživatel,jen telefonuji a posílám SMS,sem tam něco vyfotím a pošlu MMS.Nic víc.Internet v mobilu nemám,nic jiného nevyužívám.Už jsem měla klasickou konstrukci,ta mi nevyhovuje,ted mám véčko a uvažuji o vysouváku.Co je ta nej konstrukce?

Nejlepší odpověď
Elk

Nej konstrukce je taková, která Vám bude vyhovovat. Vyzkoušejte si pár telefonů a pokuď Vám žádný nesedne, bude chyba asi někde jinde…

Další odpovědi
anonym

klasická vám nevyhovuje, večko vám nevyhovuje … pak už vám tedy zbývá opravdu jen ten vysouvák. Zkuste a uvidíte. Dotykovému telefonu s velkým displejem se raději vyhněte, to asi nebude to pravé.

že vám nesedla ani klasická ani véčko může být také způsobeno tím že jste měl prostě jen smůlu na ne příliš kvalitní model… Zkuste se držet značky nokia, pokud jde o klasický hloupý telefon je tato firma stále nejlepší.
Doplňuji:
http://www.no­kia.cz/produk­ty/telefony

DDarent

Já myslel že MMS už nikdo neposílá!!!
Já si všechno odešlu přes E-mail (v mobilu) a je to!!!
Zdarma a rychle!!! kouzlo E-mailu!!!