Dlostev

Konfigurace aktualizací se nezdařila… vracení změn?

Dobrý den,
nevíte někdo jak vyřešit tento problém? Večer se počítač v pořádku vypínal s tím, že dobíhalo ještě asi 5 aktualizací a poté se vypnul, ale ráno když jsem jej spustil, tak začala konfigurace aktualizací a zasekla se na 64%, poté se počítač přepnul do modré obrazovky (asi na sekundu) a restartoval se. Při zapínaní naskočilo Konfigurace aktualizací se nezdařila… vracení změn a počítač se nezapne. Hláška Konfigurace aktualizací se nezdařila… vracení změn je zobrazena asi 10–20 minut a poté se ihned restartuje a probíhá znova. Nevíte jak to vyřešit?

Odpovědi
isteron

Nepomohlo by vloženie inštalačného original. CD ?

jáára

podívej do složky c:\Windows\WinSxS\
hledej soubor pending.xml
smaž ho.
restartuj a zkus znovu aktualizace

Dlostev

isteron: Koupil jsem již s naistalovaným systémem. CD bohužel nemám.

jáára

ani ho nepotřebuješ.
zkus teď můj postup