zjentek

Konečně POŘÁDNÁ móda, co říkáte?

Už už aby se chytla v český kotlině kua>>>https://­www.novinky.cz/ze­na/styl/clanek/no­vy-modni-trend-z-dzinovych-sortek-se-stavaji-kalhotky-40361679#source=hp&seq_n­o=13&dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=ZWkvV9RjSXV-202105311853&­dop_id=40361679&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
Alesh

No, moc se neraduj… ruku v ruce s tím půjde legislativa na ochranu žen (teď po kauze Feri), nově se za znásilnění bude považovat i to, když budeš jen čumět ženský na kozy nebo na půlky. Takže bacha na to! 😉

Další odpovědi
marci1

Pánové neradujte se, tohle budou nosit i muži! 🙂
https://www.in­stagram.com/p/CPh8D­GlAwEn/

Kepler

Pořádná móda musí být taky pořádně vyfutrovaná, to už můžu do těch šortek obléct i
Súdánce těsně po hladomoru. Zajímavé, ale spíš by mě zajímalo, kdy zase přijdou do módy normální ženské namísto těch rachitických vychrtlin. Vždyť na nich musí hvízdat silný vítr jako na drátech elektrického vedení 😢.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

@marci: to nechceš…

zjentek

Na to bych nesázel, bo za buzní ohoz jsou zodpovědné taky baby.

zjentek

Marci, ty teda dokážeš „zpříjemnit okamžik“!