mosoj

Konec světa se blíží – nejsou plyšáci !

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/284895-nakupni-hit-podzimu-se-zadrhl-obchodnimu-retezci-dosli-plysaci.html

Nejlepší odpověď
Europa

Jsou to jen plyšáci, tak není proč se hroutit.

Další odpovědi
Funna

to neva…ve školkách si začnou zase hrát s dřevěnými špalíčky a tahacím kačerem .-)

beer

Jaký konec světa – kvůli hračkám ??
Mrkni do diskuze v článku:

Gabriela Martykánová, Kyjov

Pátek, 16.listopadu 2012, 04:03:29 | Souhlasím | Nesouhlasím | +298

Vždyť jsou to jen předražené (když je "rozdávají " za nákup 5000,– Kč) lapače prachu z Číny. Raději bych se svým dětem věnovala hraním a volným časem. A když už plyšáka, tak krtka :o)

led

mosoj má pravdu, čím budú mládenci na vianočných trhoch, kolotočoch, obdarovávať dievčatá? Legom alebo počítačmi, Fuj! Kde je vaša romantika?
PS.
nebojte sa, koniec sveta kvôl nim nebude, invázia plyšákov z Východu ešte len príde…

pizlicka

hm,ja jich mam plnou policku.manzel zavislak na hracich automatech s plysovymi hrackami,mi vzdy jednu donesl.holt na to ma stesti.