dust8

Končí souboj v páce remízou pokud jeden ze soutěžících oznámí nutnost odchodu na WC?

V jakých dalších případech nastává remíza?

Když třeba jeden dostane infarkt?

Odpovědi
Rokio

Spíše dojde k přerušení a pak se bude pokračovat.

zjentek

Tohle není sportovní. Je fakt, že soupeř, když „zarve“, můžeme si z něj „ucvrnknout“, i když se nám pocitově „nechce“, čili na místě asi bude PLENA! Navíc páka jako taková je otázkou několika málo sekund, o nějaké dlouhé přetlačování u ní jde jen vyjímečně anebo ve filmu, takže než si při ní vůbec vzpomeneš na malou potřebu, dávno máš vytočený loket či zápěstí a bolestí ustříknuto v plínce!