aniřij

Komu se platí poplatky za odvoz odpadků odpadky z penzionu?

komu se platí poplatky za odpadky z penzionu

potřebuji vědět jestli se za svoz odpadu platí obci nebo přímo nějaké konkrétní firmě, která má na starosti svoz odpadu v obci kde se nachází penzion

Odpovědi
elkon

To je logické, tomu, kdo odvoz zajišťuje.

Drap

Obě možnosti mohou být správné, podle místních podmínek. Nejlépe se informovat přímo na obci.

annas

My platíme městu za svoz všech druhů odpadů , který se ukládá do popelnic různých barev a odváží se podle plánu. Odpad odvážejí technické služby, ale to jako občané neřešíme, to se týká města. .

Informujte se přímo na obci nebo v penzionu, dovíte se víc. Ptáte se obecně, takže nevím, jakým způsobem to funguje. zda a s kým mají pension nebo obec uzavřenou smlouvu. .

nyjono

Podle toho, s kým má ten penzion sepsanou smlouvu o odvozu odpadu. mohou to být Technické služby tohoměsta nebo třeba firma Marius Pedersen nebo jiná firma.