panenka

Komu patří toto číslo?

Dobrý den ted mě volalo číslo 910811602 můžete mě poradit od koho je ?než jsem to zvedla tak se to vyplo děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

není to nějaký ufon??

Další odpovědi
annas

Panenko, příště nezvedejte, když uvidíte neznámé číslo. Našla jsem, že někdo obtěžuje hodně lidí. Objevují se stížnosti.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=te­lefonn%c3%ad+%c4%­8d%c3%adslo+910811602

Odkaz je v angličtině, mně to přeložila lišta Toolbar.

Zdroj: http://whocallsme­.com/Phone-Calls.aspx/910/m

tom004

Neznámá čísla není dobré zvedat. Můžete přijít o pěkné peníze. Jsou lidé,kteří vyhledávají pomocí databází,samozřejmě nezákonně,klienty tel. společností (tarifní). Potom Vám zavolají a než se vzpamatujete,jste o pár stovek,v tom lepším případě,lehčí. Proto neznámá čísla tohoto typu nezvedat.

zbysek

pocatecni cislo 9 pouziva linka komercni banky,je to normalni pevna,s normalnim tarifem

panenka

Kropítko nevím ale nazpět volat nebudu

kropitko

když bude chtít, tak zavolá znova,,