zjentek

Komu patří doménové jméno www.fackbook.com?

Po zadání do adresního řádku vyskočí pokaždý jiný okno. Jde snad o nějaké přesměrování?

Myslíte, že je možné, aby takto někdo vydělával? (Myslím peníze. Tytéž, jako se běžně pobírají za práci.)

Nejlepší odpověď
marci1

https://www.who­is.com/whois/fac­kbook.com
Někdo na tom určitě vydělává. ☹

Další odpovědi
Edison

Jak… „jiný okno“? Jestli je stránka přesměrovaná, nebo podvržená se samozřejmě zjistit dá. Rovněž není od věci správně nastavit zabezpečení.

zjentek

Ede, jak jiný okno? No nejlepší zkusit, jak jiný>> https//:www.fackbook.com

DoTazatel

Ještě, žes nevyhledával fuckbook, když už zkoušíš obdoby Facebooku… :'D

Edison

Pozor na sprosťárny!! Za to tady ňákej chytrák puritánskej maže!! 😁

DoTazatel

To mi nevadí… :'D Tak taky to nemusíš hned vyhledávat. :P ;)

Edison

Jsem snad nějakej chlívák? Jo… jsem… 😁

zjentek

Ne nejsi, tady chlíváci nechodí… a co tam je? Čus, idu na kukačku…

Edison

Aha… já viděl klasický FB… Proto ten zmatek… Sorry. Jinak teda narychlo: https://iploo­kup.flagfox.net/?ip=199­.59.242.153&hos­t=www.fackbook­.com

zjentek

Což mi neodpovídá na dotaz, zda to někomu „nese“ a kolik, když na každej klik vyskočí jiný okno a jestli je to vůbec LEGÁLNÍ.

DoTazatel

Nese to. A legální to nejspíš je – upřímně nevím jak je to s takovými stránkami, jen hlavně nesmíš být trouba a zaplatit, když ti tam vyskočí taková okna, která tě nabadaji k placení (a oznamují ti, že si vyhrál to a to a stačí jen poslat SMS, nebo zaplatit poplatek). ;)

zjentek

jo… no poctivý člověk vesměs dře za pět peněz a nestačí se kolikrát ani divit, jak se to dneska „dělá“. A to bychom chtěli krásný, ideální svět bez covida, o který jsme se zasloužili prací. No a zřejmě máme. Podle všeho dostáváme férovou odměnu za vynaložené úsilí. Nic, nic, jen přemýšlím nahlas…

Edison

A dál link stejnej, jako od Marci. 🙂