autacek

Komu patří Agrofert?

Odpovědi
Pepa25

Svěřenským fondům AB private trust I, svěřenský fond a AB private trust II, svěřenský fond.
Formálně tak Agrofert ovládá nějaký Průša, svěřenský správce svěřenského fondu AB private trust I, svěřenský fond a ředitel Agrofertu.
Obmylšený (=ten, co v budoucnu dostane všechen majetek fondů) je Ing. Andrej Babiš.

paul1

Já myslím, že Babišovi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

@Pepa25 Tak že například, když si dám peníze do kufru auta, co jsem si pro tento účel pořídil, tak mi už nepatří, protože mám k autu najatého řidiče?

xiperio

To je něco jiného. Svěřenecké fondy mají jiná pravidla. Na majetek ve svěřeneckém fondu nemůže dokonce ani exekutor, který jde obmyšlenému po krku. Což někteří pracháči využívají. Udělají si svěřenecký fond, exekuci si pořeší mimo a je vymalováno.