Komu dáte bod za správnou odpověď?

Pokud se na něco zeptáte, jelikož nevíte, tak komu dáte bod za správnou odpověď, pokud jeden odpověděl Ano, druhý NE a třetí MOŽNÁ, když ve výsledku nemůžete vědět, kdo odpověděl správně, jelikož to sami nevíte?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud se ptám, ´odměním´ palcem všechny odpovídající – beru to jako poděkování za jejich odpověď na můj dotaz.
Nejlepší (tedy – podle mého názoru nejlepší) odpověď pak nominuju…
😉

Další odpovědi
quentos

Tomu, kdo na podporu své odpovědi uvedl spolehlivý zdroj.

Mc Merkurion

tomu,s jehož odpovědí se ztotožňuju…

ivzez

Já se tu moc neptám – a pokud už se na něco zeptám,
zajímají mne většinou názory uživatelů.

Většinou ohodnotím všechny odpovědi (pokud někdo nenapíše
nesmysl) a nominuji tu, která mne nejvíc zaujme nebo pobaví.

U odborně zaměřené otázky bych ohodnotila také všechny odpovědi
a nominovala tu, která mi pomohla vyřešit problém, na který se ptám.
(Nemusí jít vždy o správnou odpověď – např. v případě Windows
poměrně často hledám možnost obejít „schopnost“ OS vědět lépe
než já, co chci nebo potřebuji.)
_______

Doplňuji:

Více si cením odpovědí „z hlavy“, většinou jsou od lidí,
kteří s problémem už mají nějakou zkušenost.

Emefej

Ve svých otázkách boduji všechny odpovědi.

Lamalam

Podle sympatií. Tady se body za správnou odpověď většinou nedávají.

gagaga

ja pouze an., protoze je moje kamaradka :p

a jednou jsem tady z legrace napsala, ze me an. za kazdy bod plati .., a pak to tady jeden uzivatel vzal vazne, a napsal to zde nejak jako otazku, ze za kazdy bod me an. plati 1 kc , tak jsem mu odpovedela, at nekeca nesmysly , ze ja od ni beru za kazdy bod ne 1 kc, ale 1 EURO ! :)

  • iv-

gecco

Gagaga – od Annas jenom jednoho jurase za bod???
😉
Taaakova diskriminace…
😉

annas

Ad iv,

dík. Ráda vás vidím, už jste se dlouho neobjevila. 🙂

Chtěla jsem napsat víc, ale rozmyslela jsem si to. Nebezpečí číhá všude. 🙂

gagaga

:)