Irisa

Komedie Revizor od Gogola- kostýmy?

Chystám se s dramaťákem hrát Revizora a potřebuji nějakou inspiraci. Jak vypadala móda v Rusku na počátku 30. let? Na googlu je toho nějak málo. Neznáte nějaké jiné stránky, kde jsou podrobnější obrázky?
Doplňuji:
zzzzz: děkuji, no nečekala bych, že v tomhle mi bude užitečný zrovna Seznam :D

Nejlepší odpověď
zzzzz

http://videa.sez­nam.cz/?q=gogol%20re­vizor&fulltex­t#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_term=gogol%20re­vizor%20film&ut­m_content=videa