Komari – neco se dava proti tem " svinakum " na parapet , ale nevim co – na odpuzeni. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

dej si do zásuvky Reid/strojek / a každý den vyměníš destičku a opravdu to funguje. koupíš v drogerii

Jinak se říká, že muškáty odpuzují hmyz a rajčata. známá pěstuje na okně cherry rajčátka místo kytek a prý ji žádná havět do bytu nelítá.

Další odpovědi
dědapetr

Olejovou lampu v které je olej s repelentním účinkem.
Přírodně proti komárům
http://www.mi­neralfit.cz/za­jimavosti-ze-sveta-clanek/prirodne-proti-komarum-325

Katusa

Pomáhají prý i aromatické bylinky nebo afrikánus (taková oranžová kytka, děěěsně smrdí, bohužel nejen komárům, ale i lidem)

venkovan

Síť do oken správné hustoty.